Refundacja z NFZ
Refundacja z NFZ

Świadczymy usługi na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia NFZ

Informacje Kontaktowe
an image
Przychodnia Stomatologiczna BEADENT
Wrzosowa pod Częstochową (woj. Śląskie), 42-263
ul. Strażacka 20
E-mail: densbeata@o2.pl

Tel: (+48) 600-373-106
www.beadent.pl
Terminy Przyjęć
Dzień W godzinach
Poniedziałek
9 - 15
Wtorek
9 - 15
Środa
13 - 19
Czwartek
13 - 19
Piątek
9 - 15
Polecamy strony
Rehabilitacja, Fizjoterapia Czestochowa Medycyna estetyczna Czestochowa Ortopeda Czestochowa Gabinet kosmetyczny Skin Care Factory

Witamy!

Z przyjemnością zapraszamy Cię do Przychodni Stomatologicznej BEADENT. Nasza placówka mieści się we Wrzosowej pod Częstochową. Zrobimy Ci bezpieczny zabieg dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Dużo uwagi poświęcamy zarówno dorosłym jak i dzieciom. Zastosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne materiały i metody lecznicze. Gabinet wyposażony jest w najlepszej jakości sprzęt stomatologiczny z nowoczesnym aparatem RTG i RVG. Od stycznia 2011 roku posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia - NFZ.

Miejsce parkingowe

Miejsce parkingowe

Odwiedzając naszą przychodnię zaparkujesz wprost pod gabinetem i nie będziesz martwić się o swoje auto.

Pod telefonem

tel. 600-373-106

W trosce o Twój czas jesteśmy non stop pod telefonem. Oprócz zwykłych terminów przyjęć możesz uzgodnić odpowiedni pod siebie termin wizyty. Wizyta u stomatologa nie musi kolidować z Twoją pracą.

RTG

RTG, RVG

Nowoczesny aparat RTG na miejscu umożliwia od razu postawienie prawidłowego rozpoznania i zaplanowanie właściwego leczenia.

Wi-Fi

Dostep do internetu

Jeśli do internetu podłączony jesteś niczym do respiratora, to bezprzewodowa sieć Wi-Fi w poczekalni uratuje Ci z pewnością życie.

Dzieci

Dzieci

Twoje pociechy otoczymy szczególną opieką. Wydzielony dla nich specjalny placyk zabaw pozwoli im pobawić się co zrelaksuje je już na początku. Po wejściu na fotel wytłumaczymy im jak należy dbać o ząbki. One same wybiorą kolor wypełnienia. Gdy już przekonają się, że wizyta u dentysty to nie taki stres, odznaczymy je medalem za odwagę i wizyta u nas raz na zawsze odmieni w nich postrzeganie stomatologa

Atrakcyjne ceny

stomatolog_częstochowa_ceny

Ceny naszych usług są konkurencyjne.

Dietetyk Czestochowa Badanie EMG